Egyesületünk politikától és vallási hovatartozástól független szervezet!

Oldalainkat 336 vendég és 0 tag böngészi

Legyen választható a kötelező!
 • Természetes és mesterséges immunizálás

  Ahhoz, hogy az ember az oltások hatásait megértse, legalább részben meg kell ismerkednie azzal a tudással, amelyet az immunológiai kutatások eredményei közvetítenek ezekről a folyamtatokról.

  Bővebben
 • Aláírásgyűjtéssel összefogás az etikus oltásokért

  Aláírásgyűjtéssel összefogás az etikus oltásokért

  ... „Az M-M-RvaxPro oltás nem etikus módon készült: kikísérletezése és létrehozása során abortusz során életét vesztett magzatok sejtjeit használták fel." ...

  Bővebben
 • Mi a normál flóra?

  Tudj meg többet a bennünk élő mikroorganizmusokról!

  Kikkel vagy mikkel osztozunk a testünkön?
  Mi jelenti a valós veszélyt és mikor? ...
  Bővebben
 • Olvasóink írták

  Olvasóink írták

  Ismerd meg mások oltástörténeteit!
  Küldd el a sajátodat!

  Bővebben
 • Könyvajánló – VPK
  „E könyv nem hiányozhat egyetlen hazai szülő és szakember könyvespolcáról sem!”

  Mielőtt döntene, TÁJÉKOZÓDJON!

  Bővebben

Médiatár

Echo TV – Oltani vagy nem oltani?

Meghívták az Echo Tv Napi aktuális című műsorába egyesületünk képviselőit. A megkeresés általánosságban az oltások témekörének ürügyén történt. A műsort az épp aktuális magyarországi kanyaró járvány köré építették fel. A műsorvezető Földi-Kovács Andrea volt.

Szerk: A műsorban egy apró hiba elhangzott, melyet utólagosan korrigálnék. A kanyaró legsúlyosabb szövődménye az enchephalitis (agyvelőgyulladás) és nem az agyhártyagyulladás. A hibáért elnézést kérek! – Bokány Lajos

Hozzászólások  
+2 #1 Anez 2017-03-30 20:37
A védőoltások és az egészségügy kérdésköre elválaszthatatlan a politikától. Ne kellene, hogy így legyen, de így van. Tegyük fel a kérdést: Kinek az érdeke a magyar gyermekek védelme hazánkban? A megvásárolt, hazug, és korrupt politikusoknak biztosan nem. Eladták a magyar vizet, a magyar igaz történelmet és kiárusították a magyar földet is a magyar gyermekek egészségével egyetemben. Magyarországon nincs nemzeti kormány, így nincs aki megvédhetné a magyar gyermekeket. Ha kötelező egy védőoltás, az még több pénz jelent a gyártónak, hisz az állam téríti az árát. Ezért van annyi kötelező oltás hazánkban, mert a magyar nép adójából semmi sem drága. Közpénzen megy. Érdekelne ki a gyártója a magyaroknak szánt védőoltásoknak? A hazánkban élő zsidó gyermekek biztosan megkapják e ezeket a védőoltásokat, vagy nem, esetleg más forrásból, más gyártótól, külön gyári számon? Ki hozta létre, és milyen pénzből, és most ki vezeti az ÁNTSZ maffiát? (jól tudom, hogy emléktáblája van a Rockefeller Sátánnak itt hazánkban, mint az ÁNTSZ alapítójának?) Ez senkinek sem szúr szemet? A szemünk előtt zajlik a népirtás minden lehetséges síkon. Ha megakarjuk érteni védőoltás problémakörét, akkor minden szinten vizsgálódnunk kell. Kérem mondják meg nekem, hogy Izraelben vannak e kötelező védőoltások? Ez nagyon érdekelne engem, mert ez minden kérdésre választ ad. Aki nem érti az összefüggést az már menthetetlen agymosott. Nem lehet úgy megvizsgálni egy témát, hogy tabuk vannak. Köszönettel: Zena Anez